Menu

Přivýdělek z domu - jak začít

Aneb jak si  přivydělat na internetu z pohodlí domova 

Ahoj.zajímají tě online výdělky? chceš si přivydělat? tak to jsi na správném místě.

Upozornění - pokud se ti nezobrazují obrázky, ujisti se, že máš vypnuté blokování reklam v prohlížeči (přidej si doménu těchto stránek do vyjímky pro blokaci).

možnosti výdělků zdarma

Níže najdeš tipy na stránky, kde si můžeš vydělat nějaký ten dolar zcela zdarma. 

1) královna CLIXSENSE (zdarma) - USD

ClixSense je reklamní systém, kde si můžeš vydělat:

  • vyplňováním dotazníků (až $5 za jeden)
  • plněním mikro úkoly (tasky)
  • různé nabídky, mobilní aplikace, hry, atd...
  • stránky vyplácí již řadu let a někteří z našich aktivních členů si vydělali už velmi pěkné částky!

Pokud budeš mít štěstí na dotazníky,
můžete si velmi rychle vydělat několik dolarů za pár minut !

>>REGISTRACE<< >>NÁVOD<<

2) král NEOBUX (zdarma) - USD

Reklamní systém Neobux je PTC (Pay-To-Click), neboli "klikačka". Za klikáním na reklamu ti stránka zaplatí malý podíl z ceny, kterou zaplatil inzerent. Dle typu reklamy a členství se částka pohybuje od $0.001 až po $0.02, což není nic moc. Za každou odklikanou reklamu ale získáš ještě 4 body do soutěže AdPrize, kde za každý klik - a to je na Neobuxu unikátní, můžeš vyhrát až $50, nebo zlaté členství v hodnotě $90! Reklam na odklikání je cca 30 za den, což ti dává 120 pokusů v AdPrize něco vyhrát. Stejně jako v ClixSense, i Neobux podporuje Tasky - za každý vydělaný $1 ti Neobux dá ještě 15% navíc jako bonus.

>>REGISTRACE<< >>NÁVOD<<

3)street lottery (zdarma) - USD


Je to vůbec možné? Ano, za pouhou registraci budeš každý den zařazen do slosování o 10 dolarů.  A jednou za měsíc se losuje o cca 20 dolarů podle aktivních členů. Stačí se jen ráno podívat a vyzvednout případnou výhru, jinak se přesouvá do následujícího dne.

>>REGISTRACE<< >>NÁVOD<<

Kryptoměny

V další sekci se budeme věnovat výdělkům v kryptoměnách.
Pokud budete mít zájem o konzultaci ohledně kryptoměn - napiště mi. Poradím s případným nákupem a dám tipy na směnárny s nejnižšími poplatky, popřípadě tipy na zajímavé kryptoměny. 

Kryptoměny - peněženky

Aby jste mohli vybírat/platit v kryptoměnách, potřebujete mít peněženku. Vzhledem k tomu, že kryptoměn je celá řada, je dobré mít jednu, která podporuje více kryptoměn. My volíme CoinPayments. Podporuje více jak 1000 kryptoměn.

Crypto claimer (zdarma)

Crypto Claimer je nástroj, za pomocí kterého můžete rychle claimovat (vybírat) kryptoměny ze stránek, které platí za shlížení reklamních banerů. Pokud ještě nemáte CoinPot účet, založte si ho zde.

alt
Crypto Claimer
>> stahujte zde <<

Prakticky klikáte jen na tlačítka Start. CryptoClaimer automaticky otevře stránku a "prokliká se" až na reCAPTCHA - (to je ochrana od Googlu). Tam je vždy zapotřebí splnit nějaký úkol - třeba zaklikat autobusy a poté kliknout na tlačítko Claim. Tím dojde k potvrzení toho, že jste viděli reklamy a nejste "robot". Kryptoměna je pak okamžitě připsána na Váš coinpot účet + 3 "tokeny". Tokeny a kryptoměny lze mezi sebou různě konvertovat a po dosažení min. částky pro výběr můžete požádat o převod do Vaší peněženky. 

Dále Claimer podporuje tři loretie, kde si můžete každou hodinu zatočit virtuální ruletou, a dle vytočeného čísla vyhrát určitou částku v kryptoměnách BTC/DOGE/LTC. A to bez jakékoli investice.

Jednou za hodinu si zatočíte ruletou. Dle tabulky se vytočené číslo převede na výhru - každé číslo je výherní! Poté začne běžet odpočítávání 60minut, pak si můžete zatočit znovu.

(částky se mění dle kurzu USD/BTC)
alt

Za každé zatočení také získáte lístky do víkendové loterie, kde se každou neděli hraje o moc hezké částky: (částka se mění každý týden dle počtu hráčů)
Na obrázku je vidět, že i z pouhými 68 lístky se dá vyhrát !
alt

Dále je pak možné hrát jednoduchou hru, kde sázíte na vysoké nebo nízké číslo - ale to je již hazard a může se stát, že o vše přijdete, takže pozor...

Odkazy na jednotlivé loterie: (pokud nechcete používat CryptoClaimer)
Bitcoin (BTC): >>LINK<<
Dogecoin (DOGE): >>LINK<<
Litecoin (LTC): >>LINK<<

Těžba

To nejlepší nakonec - pokud máte prohlížeč Google Chrome, můžete si do něj přidat rozšíření, které Vám na pozadí bude těžit kryptoměnu Monero. Nemusíte dělat vůbec nic, nikam klikat a cokoli investovat. Stačí mít spuštěný prohlížeč. Ideální do práce :)
Vytěžené množství je okamžitě přepočítáno na Bitcoin. Bitcoinem můžete poté zaplatit nákup například na Alza.cz 

>>REGISTRACE<<

alt

Přejeme ti hodně úspěchů !