Menu

Přivýdělek z domu - jak začít

Aneb jak si  přivydělat na internetu z pohodlí domova 

clixsense - Podrobný návod jak začít  

Systém ClixSense je největší, nejdéle existující, spolehlivý a stabilní.

Vydělávej na reklamě, účastni se se průzkumu trhu, plň mikro úkoly.

Abys byl úspěšní ve světě internetových výdělků a nevydělávali jen pár desítek korun měsíčně, musíš vědět, jak na to.

Nemusíš umět anglicky, abys mohl v systému ClixSense vydělávat. Vše je velmi intuitivní a pomůže ti i tento návod. Pokud budeš mít dotazy, určitě mi dejte vědět.

Velkou výhodou systému Clixsense je, že jejich stránky jsou velmi přehledné, s opravdu detailnímimi statistikami vlastně úplně všeho – výdělky po jednotlivých sekcích a dále se dají rozkliknout na jednotlivé dny a dokonce i hodiny! S detailním výpisem toho, za co přesně které výdělky máte. To samé u referralů (nový člen, kterého přizvete do systému). Takhle můžeš detailně sledovat svoje statistiky a vždy přesně víš, kolik a kdy jsi vydělal.

registrace

Registraci zahájíš klikem na obrázek níže.

Příklad vyplnění registrace: (heslo "Password" musí mít nejméně 6 znaků, například "VaNo77")​

 1. použij nejlépe e-mail od Gmailu, někteří méně známí poskytovatelé emailových služeb Vám můžou blokovat potvrzovací email, ten také může skončit ve Spamu
 2. vypni si add block a data saver pokud máš tyto rozšíření ve Vašem webovém prohlížeči aktivní, jinak stránky ClixSense nebudou fungovat korektně. Řada mobilů má datasaver automaticky zapnutý
 3. neregistruj více účtů pod jednou IP adresou (to znamená, že pokud máš doma PC + mobil na jedné WiFi, můžete zaregistrovat pouze jedno zařízení)
 4. ověř e-mail kliknutím na odkaz, který ti přišel na e-mail

Jak začít

 1. vyplň si svůj profil na ClixSense.
 2. určitě si nainstaluj ClixSence toolbar (tady je přímý odkaz pro stažení pro prohlížeč Chrome, pro ostatní prohlížeče jsou také k dispozici) - je to velmi užitečný nástroj kde přímo vidíš, kdy jsou k dispozici nové reklamy nebo dotazníky, neustále máš přehled o svých výdělcích. Můžeš tak rychle reagovat a žádný výdělek ti už neuteče !

jednotlivé sekce

PTC sekce – View Ads – Shlížení reklam

Základní způsob vydělávání na je shlížení reklam. Někteří členové dělají pouze toto + doporučují referraly.

Klikni na View Ads.

Proklikej po jedné všechny reklamy, které tam najdeš (jsou to tzv. PTC reklamy). I ty s menší hodnotou, dohromady dají také hodně.

Klikání se provádí tak, že si vyberš reklamu, klikni na ni, ona se otevře v novém okně. Tam v horní části uvidíš obrázky psů a koček. Najděte kočku a klikněte na ni.

Pak běží čas.

Až dojde do nuly, napíše ti to, že odměna byla přičtena
(nepřeklikávej na jinou stránku, jinak se odpočet zastaví).

Můžeš zavřít okno a to samé opakovat s další reklamou,
až proklikáš postupně všechny dostupné reklamy.
 

Hra ClixGrid

Za druhé se vrhni na ClixGrid (odkaz vpravo nahoře). Tam můžeš vyhrát až 10 dolarů denně!

ClixGrid je hra, kde klikáš na jednotlivá políčka, shlížíš reklamy a máš určitou šanci vyhrát peníze. Reklamy shlížíš stejně jako v PTC sekci, jen zde se kliká na čtverečky.

Šance vyhrát je docela velká, zhruba každý druhý nebo třetí den něco vyhraješ.

Proklikej všech 30 pokusů (upgradovaní členové 60 pokusů).

Jak vyhrát s ClixGrid

Vyhrát lze: $10, $5, $2.5, $1, $0.5, $0.1, 5 pokusů navíc, atd...

Je to celé jen o šanci. Čím víckrát klikneš, tím větší šanci vyhrát máš.

Nezáleží na čtverečcích, na které klikneš, ani na obrazcích, které svým klikáním vytvoříš. Opravdu je to jen o té pravděpodobnosti výhry, kterou si zvýšíš jedině tak, že toho odklikáš co nejvíc. 

Můžeš si koupit Premium členství, pak budeš mít 60 šancí místo 30 a jednu reklamu budete shlížet pouze 5s místo 10s.

Dotazníky

Vyplňuj dotazníky (Surveys). Jsou za ně velmi pěkné odměny, velmi často kolem $0.9 za jeden. Četnost dotazníků se primárně odvíjí o tvé aktivity - pokud budeš aktivní alespoň 10 dní, začne se jejich četnost zvyšovat.

Je velmi důležité vyplnit profil dle skutečnosti. Věnuj jeho vyplnění zvýšenou pozornost !
Pokud uděláš chybu, budeš ji moci opravit až za 60dní. Některé nastavení nelze změnit vůbec (pohlaví, věk, atd...). 

Pokud budeš lhát a budeš odhalen, může ti být přístup do sekce dotazníků zcela zablokován ! Systém poté dle tebou nastaveného profilu vybírá, jestli jsi či nejsi vhodný kandidát do kampaně inzerenta. Zkus otevírat dotazníky i několikrát během dne, určitě budeš časem vybrán.

Dotazníků se nebojte, jsou česky:

Dotazníky jsou vypouštěny mezi lidi v určitých intervalech (dle toho, jak si je zadá inzerent).

Klikem na ikonku v pravém horním rohu si můžeš zobrazit statistiku dotazníků - počet a tvou percentuální šanci na jeho získání v ČR za posledních 90dní:


Zde je hezky vidět, jak málo lidí v ČR ClixSense používá.

Offers (Nabídky)

Využij také Offers.

Najdeš tam některé zdarma a ty jsou jednoduché – např. registrace do dotazníků, nainstalování Facebookových aplikací, Facebookové hry, hry v prohlížeči atp. Tyto zaberou pár sekund nebo minut a získáš za ně celkem dost (předčí i pár minut klikání na PTC reklamy). Můžeš také za peníze poslouchat rádio !

Tasks (Úkoly)

Určitě si prohlédni možnosti v Tasks! Peníze se připisují na účet hned po jejich splnění.

Zde můžeš najít jednoduché úkoly jako třídění Tweetů do kategorií, třídění vyhledávaných slov podle relevance, hledání adres a telefonních čísel na stránkách atd.

Jak na vydělávání v Tasks

Systém tasků je rozdělen do 4 úrovní. Začínáš na úrovni 0. Podle toho, jak budeš úspěšný v plnění tasků, budeš postupně zvyšovat úroveň až na úroveň 3. Zároveň platí pravidlo, že čím vyšší úroveň, tím vyšší odměna. Kontrola správnosti splnění tasku chvíli trvá, takže je to otázka řady dní než se vypracuješ na vyšší úrovně.
 
Všimni si, že tasky na vyšší úrovni jsou i za víc jak jeden dolar. Můžeš jich udělat i několik za sebou. 

Pečlivě si pročti instrukce a příklady! Hodně se dozvíš o tom, co máš vlastně dělat, a pomůže ti to při samotném plnění úkolu.

Řada Tasků je bohužel v jiném než anglickém jazyce (klidně třeba v azbuce a Bulharsky). Tady ale zatraceně pomůže Google translator, který z celého úkolu udělá velmi snadnou záležitost.

Například plnění úkolů v Italštině (obrázek z Neobuxu):

Nejdříve projdi jakýmsi tréninkem. Podle toho se posoudí, zda jsi pro tu aktivitu vhodný – kolik příkladů jsi měl správně.

Pokud jsi uspěl, povýší tě na další úroveň, kde již vyděláváš více. S pokud jsi neuspěl, budeš mít daný úkol už napořád zablokovaný. Opravdu se snaž hned od samého začátku!

Pokud ti úkol zablokují, nevěš hlavu, časem se objeví jiný, který můžeš zkusit.

Můžeš si zde hodně vydělat (lze i $10 denně i víc, podle tvého levelu, chuti a času). Ti nejlepší jsou odměňováni štědrým bonusem:

Osobně ovšem doporučuji plnit Tasky v Neobuxu (jak ClixSense tak i Neobux mají stejnou funkcionalitu), je tam za ně trochu vyšší odměna a za každý vydělaný dolar dostaneš ještě 12% navíc !

Daily Checklist Bonus

A nakonec můžeš získat bonus za splnění svého úkolníčku = Daily Checklist Bonus :)

Ten najdeš pod Account a napravo v horní polovině.

Fórum

Posledním úkolem v úkolníčku je návštěva alespoň jedné stránky na fóru Clixsense. Klikněte na odkaz a máš splněno.

Červený křížek budeš mít u těch aktivit, které jsi ještě nesplnil, a u toho bude napsáno, kolik toho musíš ještě udělat, aby se ti aktivita odfajfkovala jako splněná.

U splněných aktivit tedy bude zelená fajfka a peníze, které jsi za tu aktivitu obdržel.

Pokud budeš mít odfajfkované vše, přičtou ti bonus ve výši 5% z celkové vydělané částky za ten den! (Upgradovaným členům 12%). Pěkný bonus!

Pokud splníš Extra Bonuses, tvůj bonus bude až 7% (až 16% pro upgradované členy!). Velmi doporučuji zakoupit Premium členství těm, kdo bude dělat Tasks. Opravdu se to vyplatí, vyděláš si o dost víc!

Refferalové

Výdělky z referralů, čili lidí, kteří se zaregistrovali pod tebou přes tvůj reflink (ten najdete pod Account -> My Affiliate Link), budou časem tvořit největší podíl na tvém celkovém výdělku ze systému Clixsense, pokud tedy budeš lidi doporučovat.

Tvé výdělky se tak mohou zněkolikanásobit a můžeš vydělávat i tisíce nebo ještě více měsíčně. A pokud vybuduješ opravdové impérium, může tě Clixsense časem i živit !!! (to ber s nadsázkou) :D

Pokud budeš mít nějaké referraly (cca 10+), doporučuji koupit upgrade (premiové členství). Nejen, že se ti investice brzy vrátí, ale hlavně vyděláš daleko víc!

referenční systém

Co je na Clixsense unikátní? ClixSense má jako jediný na trhu 8 úrovní referenčních odkazů!

Co je a proč vznikl referenční systém?

Představ si, že máš reklamní systém a chceš no něj přilákat inzerenty. Co udělat aby přišli? Musíš jim nabídnout příjemce reklamy. Jak ale získat nové členy? Co tahle dát členům část zisku za to, že pomohou systému růst ? Z toho důvodu vznikl referenční systém. 

To znamená, že když doporučíš nového člena (tzv. refa), on se zaregistruje pod tebou a ty za jeho aktivity dostáváš provize (vyděláváš určité % z toho, co vydělá on). A nejen to, budeš u tohoto systému vydělávat i z těch členů, co se zaregistrují pod tohoto tvého člena – a tak dále, až do 8. úrovně!

Příklad ročního výdělku - situace - přivedeš do systému 3 nové členy.
Každý s nich také přivede 3 členy,...atd až do úrovně 8

 

Upgrade (Prémiové členství)

Pokud to s vyděláváním myslíš vážně, kupte si PREMIUM členství.

 • stojí jen $17 a je na rok!
 • výplatní minimum se ti sníží z $8 na $6.
 • budeš mít více reklam v PTC (garantované jsou 4 oproti 1, když jsi standard člen).
 • 60 šancí v ClixGridu místo 30 a timer 5s místo 10s.
 • vyšší výdělky z refů (2x tolik, tedy 40% místo 20%) a nelimitované provize z jejich celkových nákupů inzerce (standard členové mají limit $100 na referrala, Premium člen limit nemá!), dvakrát vyšší limit na provize z jednotlivých nákupů inzerce referralem ($2 místo $1), provize z nákupu členství referrala $2 a $1 na dalších 7mi levelech! (standard člen získává pouze provizi $2 z 1. levelu referralů).
 • $1 za každého přivedeného refa, který si vydělá na Clixsense alespoň $5 (počítají se do toho PTC reklamy, Tasks, Offers)! (Oproti Standard členství, kdy dostaneš jen $0.5 za každého přivedeného referrala, který si vydělá na Clixsense alespoň $10)
 • 10% z Tasks a Offers, které splní refové (místo 5% jako standard člen).
 • Vyšší bonus za splnění úkolníčku – 12% (až 16%) oproti 5% (až 7%) jako standard člen.

Určitě se vyplatí!

Výplata peněz

Peníze si po dosažení výplatního minima nech poslat na nějakou z elektronických peněženek
například Payza (doporučuji, lze zobrazit i v Češtině) či PayPal.

Z těchto peněženek si poté můžeš převést peníze přímo na své bankovní konto.